Zatoz! Sartu Barrutia Ikastolan!

Zatoz! Sartu Barrutia Ikastolan!

Barrutia Youtuben / Barrutia en Youtube

-2013-2014, Irakurketa partekatua, 2. m. : http://youtu.be/TN6_iLnwtOU

-2014-2015, Lehen gizakia, 1A: http://youtu.be/-0oymc2Gee8

-2014-2015, Lehen gizakia, 1 B: http://youtu.be/qb5GULiKxUU

-2014-2015, Miren Agur Meabe, 4. m.: http://youtu.be/LZsTKGrj9cA

-2014-2015, Lehenengo mailakoak gimnasioan:
     Ikusi 1: http://youtu.be/4NGDvQO7jH8
     Ikusi 2: http://youtu.be/O-qXsscHYOU
     Ikusi 3: http://youtu.be/e0iNWWqJK4c
     Ikusi 4: http://youtu.be/kHRAgSkoagg
     Ikusi 5: http://youtu.be/8Zir6akay-Q
     Ikusi 6: http://youtu.be/LWRqicenryQ

-2015.02.22, Igandeak jai: http://youtu.be/xcp8XF7Wu2A

-2014-2015, Korrika, lip dup-a, HH: https://youtu.be/U36kaEvClIY

-2014-2015, Musika gelan, 2A: 
http://youtu.be/ALVuP8RJFKs

-2014-2015, Musika gelan, 2B:  
http://youtu.be/qgGirZn3uz4

-2014-2015, Mundu arabiarra, 4. m.: 
http://youtu.be/NT_6p__Kt1o

-Barrutian LOMCE-ri ez!: 
http://youtu.be/R0rLWQjE-V8

-2014-2015, Txina, 3B. maila: 
http://youtu.be/EA014Cfu13k

-2014-2015, Txina, 3A. maila: 
http://youtu.be/MvhB1lH0OVU

-2015.03.24, Eta zuk... Baduzu zer esanik?: https://www.youtube.com/watch?v=zuX15UWK3I4

-2014-2015, Antton Kazabon, 5. eta 6. mailak:  http://youtu.be/7ruuBuGTy2U

-2014-2015, Su Qi, Yousra eta Marvellus: 
http://youtu.be/BGzaeYeU98o

-LOMCE-ren kontrako kalejira:  
http://youtu.be/-ullmAgzqy4

-2015-2016, 2. mailakoak Barrian: 
https://youtu.be/0HiK4TazbVI

-2015-2016, azaroa, 3. maila ipuin kontaketan: 
https://youtu.be/tYbofI7Fkjw

-2015 Euskararen eguna: 
https://youtu.be/eFE1jYzOVtc

-2015, Markel Irizar txirrindularia Barrutia Ikastolan: 
https://youtu.be/P-9MajlSAW8

-2016ko otsaila, Euskararen astea eta Inauteri eguna Barrutia Ikastolan: https://youtu.be/Y_bSGZ8TX7s

-2016ko otsaila, Bost urtekoak Arte Ederren museoan: https://youtu.be/ZFNG8C2QyV8

-2016ko otsaila, Gorputza margotzen. 1. maila:
https://youtu.be/QIUEAIH4tMM

-2016ko otsaila, Lehen gizakia, 1A:
https://youtu.be/r6tB7QlZx8o

-Lehen gizakia, 1B (2016ko otsaila):
https://youtu.be/rlG6P0UCISk

-2016ko martxoa, Tigreen hizkera, 3A:
https://youtu.be/b0F95nxRKJQ

-2016ko martxoa, Tigreen hizkera, 3B:
https://youtu.be/d98zt-BSdvs

-2016ko otsaila, Antton Kazabon 4. mailakoekin solasean: https://youtu.be/JAplko4QZ5Y

-Ongi etorri. Barrutia Ikastola: 
https://youtu.be/frTyX_rrgbM

-2016ko apirila, 3 urtekoak brotxetak prestatzen (A taldea): https://yotu.be/TAKNwRqYWRs

-2016ko apirila, 3 urtekoak brotxetak prestatzen (B taldea): https://youtu.be/cvhKAP4Bmb4

-2016ko maiatza, 5. mailakoak Oihanederren: 
https://youtu.be/Z2bcy2lBOVo
https://youtu.be/KospAqiZgz8

-2016ko ekaina. Topaketak: Kulturartekotasuna: 
https://youtu.be/hwz8qkjBUc8

-2016ko ekaina. Bertso saioa 1: 
https://youtu.be/8sojmAzvTQ8

-2016ko ekaina. Bertso saioa 2: 
https://youtu.be/LUi6dEnTwk4


-2016ko urria. 2. maila Barrian: https://youtu.be/0R10m3tXl6E

-2016ko urria. 4. maila Barrian: 
https://youtu.be/Xmi7ar3lH5o

-2016ko iraila. Haur Hezkuntzan ongi etorria ikasturteari: https://youtu.be/xww1sdGK_Is

-2016ko abendua. Euskara eguna: 
https://youtu.be/cI9ZOozPd1w

-2016ko abendua. Euskararen eguna, Haur Hezkuntza: https://youtu.be/R6Lh-uR4a3U

-2016, Euskararen egun, Haur Hezkuntza: https://youtu.be/xrBbUTGRdug

-2016ko udazkenean Lakuako ludotekan: 
https://youtu.be/cDvIZgxkSlY

-2016-17 ikasturtea; 3. maila Egipton: 
https://youtu.be/KByoSSKd6V4

-2016-17 ikasturtea; Olentzero jaia: 
https://youtu.be/wMVQmIroQsw

-20167ko urtarrila: 5. mailakoak eta Kandinsky: 
https://www.youtube.com/watch?v=0s_jenTEEcQ&feature=youtu.be

-2017ko otsaila: 1. mailakoak eta lehen gizakiak: 
https://youtu.be/glkkKdjvfEk

-2017ko martxoa: Manuel: 
https://youtu.be/yojQ5Dh4E8c

-2017ko euskararen astea eta inauteriak: 
https://youtu.be/W-fW-BmNP6M

-2017ko apirila: Miren Agur Meabe 3. eta 4. mailetan: https://www.youtube.com/watch?v=kCu4NiRxrcM&feature=em-upload_owner

-2017ko apirila: Haur Hezkuntza, KORRIKA!: 
https://youtu.be/g-ChhiGFZRU

-2017ko apirila: Barrutia Ikastola, KORRIKA!: 
https://youtu.be/MMtAKuqd3ok

-2017ko maiatza: 4 urtekoak bizkotxoa egiten: 
https://youtu.be/Qd6lbEft8uE

-2017ko maiatza: 5 urtekoak Oñatin: 
https://youtu.be/OFuPAQzw-rk

-2017ko maiatza: 5. mailakoak Oihanederren (Zuriñe Hidalgo): https://youtu.be/mxxUjE1dMtk / https://youtu.be/X80BUnCsZoA  / https://youtu.be/LxjNiEWQ-aI

-2017ko ekaina: Barrutia Ikastolako XI. topaketa: 
https://www.youtube.com/watch?v=nKA_LiH4cvo&feature=youtu.be

-2017ko ekaina: Mikel Vesga Barrutia Ikastolan: 
https://youtu.be/SSYpEYU2k5Q

-2017ko urria. 3. maila auzoan zehar: 
https://youtu.be/6V83ZYRjwAE

-2017ko urria. 3. maila Salburuko Atarian: 
https://youtu.be/ImGrDtRAahM

-2017ko urria. 4. maila Barrian: 
https://youtu.be/ghiTcWkwSac7

-2017ko azaroa: 3. mailakoek Lakua auzoren maketa egin dute: https://youtu.be/KsOejFvFfTA

-2017ko urria: 5 urtekoak Oñatiko Natura eskolan: 
https://youtu.be/FiuaIzOuFTU

-2017ko azaroaren 25a, indarkeria matxistaren aurkako eguna: https://youtu.be/46rT4C56yT4

-2017ko euskararen eguna HH: 
https://youtu.be/q5L0lO8__Xc

-2017ko abendua, Gela Egonkorra Gabonetako azokan: https://youtu.be/UxT6YewbM_Y

-2017ko abendua, Go!azen Barrutia Ikastolan: 
https://www.youtube.com/watch?v=mGG6tNEGZ9U

-2017-2018, Euskararen astea: 
https://youtu.be/4hU9vvnzGOA

-2017-2018, Lanbideak; HH 5 urte:
 https://youtu.be/le3JZeeuDqM eta https://youtu.be/utNQRiBA-1w

-2017-2018, Eguzki Sistema; 2. maila: 
https://youtu.be/gdY1jHScL2g

-2018ko martxoa, Edurne Zuri; 3. maila: 
https://youtu.be/8xdZYoLIxPQ

-2018ko martxoaren 28a, "Txorojolasak": 

-2018ko maiatza, 5. maila Auzotik Oihanederrera, A taldea: https://www.youtube.com/watch?v=qdEIJDwaFRg&feature=youtu.be

-2018ko maiatza, 5. maila Auzotik Oihanederrera, B taldea: https://www.youtube.com/watch?v=XprCq9ECS4Y&feature=youtu.be

-2018ko maiatza, 5 urte eta 5. maila, "Eskola Lagun": 
https://youtu.be/yzDDWH0HxRg

-2018ko maiatza, 2. mailaren albistegia: 
https://youtu.be/zeHDMJtz8Xc

-2018ko ekaina, Kultur Topaketak: 
https://youtu.be/bi33V6wkTaA

-2018ko azaroa, 2. maila Barrian: 
https://www.youtube.com/watch?v=s8Ri_lGzBec

-2019ko urtarrila. 1. maila eta dinosauruak: 
https://www.youtube.com/watch?v=0kXRlDI0r2Q&feature=youtu.be

-2019ko urtarrila, Igandeak jai: 
https://youtu.be/cN40xcCYR2Q

-2019ko otsaila: 4. maila,  Hiru txerrikumeak: 
https://youtu.be/cXBcpG1MxgU

-2019ko otsaila, Euskararen astea: 
https://youtu.be/RJGoYZaXz2k

-2019ko martxoaren 8a: 
https://www.youtube.com/watch?v=CBWWtu05G-U

-2019ko otsaila, Euskararen Astea: 
https://youtu.be/RT42s3SRxQM

-2019ko martxoa: Mikel Eguiluzen "Hau da Barrutia Ikastola" abestia:  https://youtu.be/9e0rNx8Uujk

-2019ko martxoa, Euskararen astea eta Inauteriak: 
https://youtu.be/jM6bSW6tb_A

-2019ko apirila; KORRIKA: 
https://youtu.be/NG4RYL4COAg

-2019ko maiatza, Auzotik Oihanederrera, 5. maila A:
 https://youtu.be/PwCa9QBeqLo

-2019ko maiatza, Auzotik Oihanederrera, 5. maila B:
 https://youtu.be/p3-Dt1co62E

-MICE taldea, Miren Narbaiza: 
https://youtu.be/MDaIumy6s64

-2019ko ekaina, 2 urte:
 https://youtu.be/SHxZTcgVMjM

-2019ko ekaina, 3. maila A: https://youtu.be/-uGGHMFTIDA

-2019ko ekaina, 3 maila B: https://youtu.be/NwwLjS2cdBE

-2019ko ekaina, 3. mailako hamaiketakoa:
 https://youtu.be/kAk3jJWr5uA

-2019ko urria; 4. maila Barrian: https://youtu.be/nAsSPv61bF4

-2019ko urria-azaroa, goma-jolasak:
https://youtu.be/up7dCPcF9J0

-2019ko azaroa. Hitzen Tailerra, Nerea Lekuona: 
Hitzen tailerra 1: https://youtu.be/XpZUpHoP4lc

Hitzen tailerra 2: https://youtu.be/oOxZ7DRTZ3k

Gurasoak Hitzen tailerrean: 
https://youtu.be/NRujMlMNS84

-2019ko azaroaren 25a: Emakumeenganako Indarkeriaren Kontrako Nazioarteko Eguna. 6. maila:
https://www.youtube.com/watch?v=aayuDmH-hkA

-2019ko azaroa, ENPATIA TAILERRAK:
              Enpatia 1, LH: https://youtu.be/xhAivbn5_8s
                     Enpatia 2, LH: https://youtu.be/bYQWXfNcfGA
                     Enpatia 3; 2. eta 3. mailak: https://youtu.be/pjJ4lLgr2Ko
                     Enpatia 3; 4., 5. eta 6. mailak: https://youtu.be/btiP9RBiW30
                     Enpatia 4, 2. eta 3. mailak: https://youtu.be/mxsPZcQHit8
                     Enpatia 1, HH: https://youtu.be/Hpjh_0lmL7g
                     Enpatia 2, HH: https://youtu.be/niDZvsh9jjc
                     Enpatia 3, HH: https://youtu.be/TGb76vNFF6c
                     Enpatia 4, HH: https://youtu.be/kVM23TDCm8E

                     Enpatia 4, Koloreen gela: https://youtu.be/cZ_x1BpaeKE
                 
                     Konfiantza, HH: https://youtu.be/eIVEHecF1_Y
                     Konfiantza, 1. maila: https://youtu.be/yyrqiax9CL0

-2019ko azaroa, pelikula grabatzen: 
             Pelikula 1: https://youtu.be/--xFWyZX4Wc
                 Pelikula 2: https://youtu.be/iYi3uXrWBnA
                 Pelikula 3: https://youtu.be/VGtIbzd0BRA
                 Pelikula 4: https://youtu.be/wmwNcvfogaM
                 Pelikula 5: https://youtu.be/hNGcTHIwhxg

-2019ko abendua; Guraso Elkarteak antolatutako txangoa (Legazpin Olentzerorekin): https://youtu.be/T6dn3-HT9fE

-2019ko abendua; Ikastola aldatzen ari da: 
https://youtu.be/0alHCJ0VoJ4

-2019ko abendua; musika tailerrak:
                 Musika tailerra, laburpena: 
                 https://youtu.be/n8gffz02HCM
                 Musika tailerra 1: https://youtu.be/ceG5ZmqY0hU
                 Musika tailerra 2: https://youtu.be/auORr0vLfZQ
                 Musika tailerra 3: https://youtu.be/qYiq4HG4p8s

-Legazpin Olentzerorekin, 2019ko abendua: 
https://youtu.be/DzzVkGMcwRE

-MAGNET-ERAKARRI aurkezpena. 2019ko abendua: 
https://youtu.be/l7WHBQMgYA8

-2019ko abendua; Erdi Aroa: 
                        2. maila A: https://youtu.be/DmPtttTyT7s
                        2. maila B: https://youtu.be/aKKArifizSc

-2020ko urtarrila, aurrematrikularako gurasoek prestatutako bideoa: https://youtu.be/8Rj98_3qySQ


-2020ko otsaila; ANIMALIAK LANTZEN:


Hormirudiak egiten, 4. saioa. Haur Hezkuntza.

-2020ko otsaila; LA BASU: https://youtu.be/1Wh_IE-z93w

- 2020. LACTURALE-ra bisita: 
https://www.youtube.com/watch?v=8UZaIqIsVQo&feature=youtu.be

-2020ko otsaila, Euskararen astean Noski: 
https://youtu.be/WvMhGugZzo8

-2020ko otsaila, Euskal Herrian zehar bidaia: 
https://youtu.be/vE-4py8uA1c

-2020ko martxoa:
     -Herrialdeak, 1: https://youtu.be/7leV0P0Wb5M
        -Herrialdeak, 2: 
               -Haur Hezkuntza: https://youtu.be/m98W5HZweyo
               -Lehen Hezkuntzako 1. zikloa: https://youtu.be/x63_Zsk4GIU
               -Lehen Hezkuntzako 2. eta 3. zikloak: https://www.youtube.com/watch?v=ToPanna-jPg

      -Animalia (ardia), 3 urte: https://youtu.be/y7kilv8D9n0
       -Animalia (kotorra), 4 urte: https://youtu.be/iTzCMh1ZwgI
      -Haima, 5 urte: https://youtu.be/EZgQud0EB94
      -Animalia (zaldia), 1. maila: https://youtu.be/TRDU0Z80JvU
      -Animalia (jaka), 2. maila: https://youtu.be/YqG257PO3EU
      -Animalia (panda), 3. maila: https://youtu.be/AIGUK0Y52r4
       -Animalia (arranoa), 4. maila: https://youtu.be/tbdT76Xjm9g
       -Animaliak (balea, koala), 5. eta 6. mailak: 
      https://youtu.be/UxDw9pWw9Ew

-2019ko abenduaren 13an, Ni, gu, hau, islak: https://vimeo.com/397924211

-2020ko martxoa; Barrutia Ikastola etxean (I): 
https://youtu.be/MSD__bZIQHQ

-2020ko martxoa, Atzamarrak eta arrautza: 
https://youtu.be/Hos-cjl5lQQ

-2020ko martxoa, Jeselynen ametsa: 
https://youtu.be/IPLT0MbISwg

-2020 apirila; Barrutia Ikastola etxean (II): 
https://youtu.be/vBcdGdpEdBw

-2020 apirila: koadroak imitatzeko erronka: 
https://youtu.be/qBqHtEXx4Yg

-2020 Familien Nazioarteko Eguna (Haur Hezkuntza):
https://youtu.be/KR7keOw_J8U

-2010ko maiatza, Ilargirako trena (Haur Hezkuntza):
https://youtu.be/dyhrfmCpgBk

-2020.05.18 Museoen Nazioarteko Eguna:
https://youtu.be/Qs54Fd07Pb0

-2020ko maiatza; Artium Museoaren tailerrak:
https://www.youtube.com/watch?v=R7-Em-hKDG0&t=6s

-2020ko maiatza; Barrutia Ikastolako ikasleak etxean (III):
https://youtu.be/xXOgx8J_Zos

-2020ko maiatza: Gure auzoa (5 urte): https://youtu.be/-g85R8VzXhM

-2020ko ekaina:Barrutia Ikastolako ikasleak etxean IV:

-2020ko ekaina: 6. mailakoei agurra.
    -Irakasle, hezitzaile eta begiraleon lip dub-a: https://youtu.be/EhPbsmLAL1I

-2020ko iraila; irakasleak Artium-en



-2020ko iraila: irakasleen arteko formakuntza trukea

    -Haur Hezkuntzako irakasleen partekatzea: https://www.youtube.com/watch?v=0nzyO7gXzN4&feature=youtu.be

   -1. Zikloko irakasleen partekatzea: https://www.youtube.com/watch?v=cQG0lXjKvjY&feature=youtu.be

   - 2. Zikloko irakasleen partekatzea: https://www.youtube.com/watch?v=a7_dceTRZvQ&feature=youtu.be

   -3. Zikloko irakasleen partekatzea: https://www.youtube.com/watch?v=DdgdeBmX6so&feature=youtu.be

-2020ko iraila. Ikasleak Artium-eko irakasleekin ikastolan
    




-2020ko iraila eta urria. Ikasleak Artium Museoan



















-Magnet-Erakarriko Ostiraleko Lantegiak 1

    -2020ko urriaren 16an. Lehenengo Saioak
        
        



    -2020ko urriaren 23an. Bigarren Saioak

        



  -2020ko urriaren 30ean. Hirugarren Saioak

        
        



 -2020ko azaroaren 6an. Laugarren Saioak

        
        
        




-2020ko azaroaren 9tik 12ra. Ziropa Goxoa





-Ikastolako Erakusketak

    -2020ko urritik abendura.




        -Laugarren Erakusketa: https://www.youtube.com/watch?v=logXxvqtf2Q

-Raisa ikastolan
        
        -2020ko azaroaren 12 eta 13an. 1. Saioak
 




       -2020ko azaroaren 16 eta 17an. 2. Saioak





       -2020ko azaroaren 23an. 3. Saioak
        





-Magnet-Erakarriko Ostiraleko Lantegiak 2

       -2020ko azaroaren 13an. Bosgarren Saioak

        




        -2020ko azaroaren 23an. Seigarren Saioak

           Azaroak 25
        -2020ko azaroaren 30ean. Zazpigarren Saioak

        



    
        -2020ko abenduaren 4an. Zortzigarren Saioak
    





   -2020ko abenduaren 11an. Bederatzigarren Saioak

            -HH:





 
-Teatro Paraiso:
 

-Dantza Terapeutikoa:
2021eko urtarrilaren 11tik 15era

        3 urte A

        -3 urte B

        -4 urte

        -5 urte A

        -5 urte B:

        
        -1. Maila A b:

        -1. Maila B a:

        -1. Maila B b:

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko urtarrilaren 15ean
     
        - 3 urte

       - 4 urte

        -5 urte

        -1. Maila

        -2. Maila A

        -2. Maila B

        -3. Maila A

       - 3. Maila B

       -4. Maila A

        -4. Maila B

        -5. Maila A

        -5. Maila B

        -6. Maila A

        -6. Maila B


-5. Erakusketa

2021eko Urtarrilaren 18an.

        -5. Erakusketa

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko urtarrilaren 22an:  
     
        -2. Maila

        -3. Maila

        -4. A

        -4. B

        -5. A

        -5. B

       -6. A

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko urtarrilaren 29an:  


    -4 urte

    -5 urte












-Ostiraleko lantegiak:
2021eko otsailaren 5ean:

    -3 urte

    -4 urte

    -5 urte



-Dantza Terapeutikoa:
2021eko otsailaren 1etik 5era-

    -3 urte A

    -3 urte B

    -4 urte A


    -5 urte A

    -5 urte B




-Dantza Terapeutikoa:
2021eko otsailaren 8etik 10era.

    



    -2 urte 1

    -2 urte 2

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko otsailaren 19an
     
        - 3 urte

       - 4 urte

        -5 urte

        -1. Maila 

        -2. Maila A

        -2. Maila B

        -3. Maila 

       -4. Maila 

        -5. Maila A

        -5. Maila B

        -6. Maila A

        -6. Maila B

        -Koloreen gela

6. Erakusketa

2021eko otsailaren 24an.
 

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko otsailaren 26an
     
        - 3 urte

       - 4 urte

        -5 urte

        -Koloreen gela

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko martxoaren 5ean

        -1. Maila A
        
        -1. Maila B

        -2. Maila A
        
        -2.Maila B

        -3. Maila A
        
        -3.Maila B

        -4. Maila A
        
        -4.Maila B

        -5. Maila A
 
        -5.Maila B

        -6. Maila A
        
        -6.Maila B
     
-Ostiraleko lantegiak:
2021eko martxoaren 12an

        -3 urte

        -4 urte

        -5 urte

         -Koloreen gela IV

          -1. Maila A
        
          -1. Maila B

          -2. Maila 

         -3. Maila A

        -3. Maila B

        -4. Maila A

        -4. Maila B

        -5. Maila A

        -5. Maila B

        -6. Maila A

        -6. Maila B

        -Koloreen Gela V

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko martxoaren 26an

        -Koloreen Gela VI

        -3 urte

        -4 urte

        -5 urte

        -1. Maila
         
        -2. Maila 

        -3. Maila A

        -3. Maila B

        -4. Maila A

        -4. Maila B

        -5. Maila A

        -5. Maila B

        -6. Maila A

        -6. Maila B




7. Erakusketa

2021eko Martxoaren 25ean.


2021eko martoxaren 29ko lantegia


-Ostiraleko lantegiak:
2021eko apirilaren 12tik 16ra

     
    -3 urte















-Ziropa Goxoa 5. mailan
2021eko apirilaren 12tik 15era:
    
     -1. Saioa

     -2. Saioa

     -3. Saioa

    -4. Saioa

-Autoeraikuntza
2021eko apilaren 13an


    -HHko MAKETAK 1
 



    -LHko MAKETAK 1








-Ziropa Goxoa 6. mailan
2021eko apirilaren 19tik 21era:

    -1. Saioa

    -2. Saioa

    -3. Saioa

-Liburuen eguna
2021eko apirilaren 23an

    -4 Urte


    -2. Maila

-Ostiraleko lantegiak:
2021eko apirilaren 23an

    -1. A

    -3. A

    -4. A

    -4. B

-Jolastokiaren eraldaketa
2021eko apirilaren 23an




-Ostiraleko lantegiak:
2021eko maiatzaren 3an
    

2021eko maiatzaren 10ean


2021eko maiatzaren 17an


2021eko maiatzaren 24an


2021eko maiatzaren 25ean eta 31an



 BESTELAKO LANTEGIAK

2021eko martxoan:

    -MIÑAN 5. MAILA


 

 2021eko maiatzaren 27an: 


-KAMUFLAJEA 5. MAILA






    

iruzkinik ez:

Argitaratu iruzkina